Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kondizok, tényleg kisebbre...

Ha kondizok, tényleg kisebbre növök?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Magasságod méretét nem befolyásolja a konditeremben végzett edzés. Magasság mérete csakis GENETIKÁTÓL függ-
2014. ápr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt honnan vetted?
2014. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 13-14 éves korodtól neki állsz olyan intenzitással edzeni ahogy egy 18-20 éves, akkor megnézheted a végeredményt.
2014. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha 12 éves korod előtt súlyokkal végzel rendszeresen edzéseket, akkor igen. Kisebb leszel.

Ezt még a fiaim edzője mondta anno. Nem használhattak súlyokat, csak saját testsúllyal edzhettek.

2014. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es

Még annyit hozzátennék amikor mi akartunk menni 13 évesen konditerembe, elküldtek bennünket, azzal a magyarázattal hogy semmi keresni valónk nincs még ott, amit végezhettünk gyakorlatokat, nem érte volna meg fizetni, inkább csináltuk otthon.

3-as voltam

2014. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen 5. ez valós veszély.

A fiaimnak se engedte az edző, ők bokszoltak. Mondta, hogy bőven ráérnek még az erőnléti kemény edzésre, mert hihetetlenül tönkreteszik magukat.


Úgy érzem kérdező, hogy te még nagyon fiatalka vagy, és nem hiszel a szüleidnek, akik valós veszélyektől féltenek.

Ráérsz még bőven, ne kapkodj, mert neked is csak egy lehetőséged van egészségesnek maradni.

2014. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.Egy éve eddzek.15 évesen kezdtem.
2014. ápr. 15. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!