Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agydaganatnak ezek lehetnek a...

Agydaganatnak ezek lehetnek a jelei? (többi lent)

Figyelt kérdés

Úgy kezdemném néhány hónapja 1,2 fejberugtak focilabdával,egyszer hátulról,az kevésbé fájt csak csípett,a másiknál meg hátulról az fájt akkor(Épp rárugták a kapura én védő voltam és háttal felugrottam és pont eltalálta a fejem)

Nos az után fájt a fejem egy hétig. pár héttel utánna volt olyan hogy a bal szemem izmai rángatoztak,bár az lehet hogy a sok számítógépezéstől,most meg az van hogy 3 napja kezdődött hogy fáj a fejem hátul ,oldalt. Tudom nincs sok összefüggés de mikor megnéztem mik a tünetei:

-fejfájás :nálam ez volt/van

-szemrángás:nem tudom az annak mondható e de akkor az is volt.

-volt mikor picit elszédültem


Tudom Hipohonder vagyok de nagyon nem szeretném hogy agydaganatom legyen azok a fejberugások miatt. :/


2014. ápr. 15. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Az agydaganatnak SEMMI köze nincs a fejberúgáshoz.
2014. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
orvos látott? agydaganat nem lehet ettöl de egyéb akár életveszélyes dolog igen. Ha ilyen tüneteket észlelsz magadon ezután már rég orvoshoz kellett volna fordulnod.
2014. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!