Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön ha...

LoLmAnUsH kérdése:

Lányok, nektek bejön ha valakinek kicsit viszeres a keze?

Figyelt kérdés
kicsit érdekes kérdés de nem nagyon vagyok tisztába hogy mi mennyire jön be a csajoknak ezért kérlek titeket ne nézzetek hülyének de onnét jött ez a kérdés mivel a lányok 80%-a szereti a kigyúrt fiúkat..

2014. ápr. 18. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért az más, ha valaki visszeres vagy csak azért látszanak rajta az erek, mert olyan izmos.


Nekem nem annyira tetszik, ha valaki már annyira izmos, hogy kilógnak az erei. Szerintem ez ronda. De annak örülök, ha amúgy nem lusta, szeret sportolni és állóképessége is van. Szóval nekem ez a fontos, nem az óriási izomtömeg.

2014. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon sportolok,inkább dolgozok és gyúrok de mivel erdőbe is szoktam járni így 2 év után elkezdtek kijönni és nem tudom hogy haggyam-e vagy sem (mellesleg az alkaromon vannak)
2014. ápr. 18. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!