Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez komoly dolog, vagy 1-2 nap...

Ez komoly dolog, vagy 1-2 nap és elmúlik?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, torokgyulladás, és szerintem meg is fáztam erősen. Már gyakorlatilag nincs semmi bajom, de mindkét szemem vörös és folyamatosan könnyeznek, olyan érzésem van mintha folyamatosan sírnék. Elég zavaró, mert már a betegségnek semmi nyoma 2 napja de a könnyezés már szinte fáj...
2009. dec. 24. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
arcüreg gyulladás. nem?
2009. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
érintésre nem érzékeny. csak simán könnyezem, mert mintha csípne a szemem. már kamilla gőzölés is volt de semmi...
2009. dec. 24. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon könnyezik a szemed menj el az orvoshoz! Az egyik barátnőm sokat sírt és valami lett azzal a résszel ahonnan a könny jön, kapott rá valamit de ha az nem használ akkor műteni fogják a szemét! :/
2009. dec. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kötőhártyagyulladás??
2009. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!