Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy ideje éjszakánként felkeltem, kimentem mosdóba, kakiltam, és olyan hányinger fogott el, h hánytam is. Ez tartott kb 3 napig, de már kb egy hónapja elmúlt. Éjszaka megint arra ébredtem, h fáj a hasam, wc-ztem, és megint hánytam. 18/L. Lehet, h csak a stressztől van? Most érettségizem

2014. máj. 4. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, addig is vegyél patikába SEDATIF PC homeopátiás szert, reggel éhgyomorra szopogasd el, és egy félóra múlva igyál egyél.Nyálkahártyából szívódik fel, ezért várj fél órát az evéssel ivással Stresszt oldja , de nem kábít. Hagyd, hogy az anyukádék izguljanak, te csak nyugodtan menj vizsgázni. Majd drukkolok neked én is. Kéz és lábtörést :-)
2014. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
remélem sikerült az írásbeli !
2014. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A magyar nagyon jó lett, sztem 90% fölötti, a matek már kevésbé, azt 80% körülire mondanám, a törim is megvan 80-85%. Már csak az emelt biosz és kémia van hátra :)
2014. máj. 7. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:
gratulálok, a matek nekem rázós lett volna, de a magyar talán még ment volna. Igaz én 1965-ban érettségiztem :-)
2014. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!