Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Benőtt új lábköröm? Létezik?

Benőtt új lábköröm? Létezik?

Figyelt kérdés

Gombás volt a lábkörmöm, és egyszer csak fogta magát, és egy az egyben leesett. H_ülye voltam, szégyelltem orvoshoz menni, de ez rátette az i-re a pontot, és elmentem. Gyógyszert kaptam, Myconafine-t. Szépen szedem, és már semmi nem látszik a körmeimen, egyedül a bal nagylábujjam körmének a legtetején van még egy kis fehéres csík, ami lassan le is nő, és levághatom.

A jobb nagyujjam viszont elkezdett fájni, ahogy nő a köröm rajta. Már majdnem végigéri az ujjamat, de ez az utolsó rész a legrosszabb, kevésbé volt rossz, amíg védtelen volt a körömágyam. Az ujjam bőre magasabban van, mint ahogy a körmöm nő, és olyan, mint ha erőszakolná a köröm lefelé, hogy a bőr alábukjon a körömnek. De nem bukik alá, és elég rendesen fáj, ahogy néztem most reggel, mintha fel is lenne püffedve egy picit.

Létezik, hogy benő az új körmöm "szabadszéle" TELJES EGÉSZÉBEN?

Le-, illetve kivágni se tudom, mert ez még egy az egyben körömágy, nem tudok alányúlni, mint amikor egészséges köröm fehér részét vágom le.


2014. máj. 5. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el pedikűröshöz, aki dolgozik spange körömszabályzóval. Az megoldja.
2014. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még nem tekinthető teljesen gyógyultnak a körömgombám, addig pedig pedikűrös nem foglalkozik velem...
2014. máj. 5. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!