Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idegességtől remeghetek?

Idegességtől remeghetek?

Figyelt kérdés

Pár napja egy barátom nagyon rossz hírt közölt velem amitől nagyon félelemérzetem lett és szomorú lettem.Ezután elkezdtem remegni, izzadni és az ujjaim hidegek lettek.

Estére elmúlt. Ma ugyan ezt tapasztaltam magamon , egy újabb rossz hír hallatán, csak most jobban remegek

Lehet ez az idegességtől vagy a stressztől? Év végén vizsgázunk is matekból meg töriből és pluszba komfirmációra készülök közben táncórákra járok.

13/L



2014. máj. 5. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a stressztől. Sőt biztos. Próbálj relaxálni, meditálni kicsit valami nyugtató zenére, végy egy forró fürdőt, igyál egy csésze citromfű teát lefekvés előtt, természetes nyugtató hatása van. És próbáld meg nem túlpörgetni magad a rossz híreken, mert nem tesz jót. Tudom, hogy nehéz, de muszáj.
2014. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!