Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Viszkető duzzanatok jelentek...

Viszkető duzzanatok jelentek meg rajtam, pont olyanok, mint a szúnyogcsípések. (KÉPPEL) Van a hátamon, lábon, kézen. A kezem és a nyakam pedig kiszáradva szokott lenni. Mitől lehetnek a viszkető szúnyogcsípésszerűségek?

Figyelt kérdés

Képek:

[link]

[link]


Már több, mint 1 napja rajtam vannak, és nem múlnak el, hanem inkább szaporodnak. Allergiás nem vagyok.

Most Fenistil gélt vettem rá. Szerintetek mi lehet ez és mit lehetne csinálni vele? :/



2014. máj. 7. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egyik képet sem tudom megnyitni, hibát ír ki.

De ha pontosan meg akarod tudni, hogy mi bajod van, akkor fordulj orvoshoz, mert erre biztos választ csak ő tudhat mondani.

Lehet allergia, lehet valamilyen fertőzés.

Megpróbálhatod a calciumot, a Fenistil gélt, de az a biztos, ha inkább megmutatod egy orvosnak.

2014. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Énsem látom a képet, szrintem mutasd meg a háziorvosnak. Lehet, hogy csalánkiütés valamilyen ételtől, vagy allergén anyagtól.
2014. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Antihisztamint vegyél .
2014. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!