Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden este álmos vagyok, de...

Minden este álmos vagyok, de amikor lefekszem sehogysem tudok elaludni, pedig tudom, hogy reggel korán kell keljek. Ez mitől lehet, és mit megyek ellene?

Figyelt kérdés

PL. a tegnap is 10 órakor lefeküdtem, és amikor utoljára az óráa néztem 00:22 volt....

Mitől lehet, mit tegyek?

Köszönöm a válaszokat =D


2009. dec. 27. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is. Sokszor már majd összeesek a fáradtságtól, de ha lefekszem aludni, akkor meg még órákig forgolódok!
2009. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!


Néha velem is előfordul, főleg akkor, ha valamilyen téma nagyon foglalkoztat, vagy tudom, hogy KORÁN KELL KELNEM. Ilyenkor szerintem ezzel a témával foglalkozol, lehet, hogy túl sokat. Szerintem úgy vagy vele, hogy hogyan fogok így felkelni reggel?

Szerintem ezen alapul az egész, vagy stressz, szóval szerintem próbáld meg elterelni a figyelmed, halgass elalvás előtt egy kis zenét. Próbáld meg! Ha nem jó, akkor nézz el az orvoshoz!

2009. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösszi, minden képp kipróbálom
2009. dec. 27. 18:13
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is a stressz, a túlhajtottság lehet az oka az álmatlanságodnak. Akkor is ez van, ha pl. túl sok szellemi munkát végzel. Ilyenkor a rendszeres sportolás is segít!
2010. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!