Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történne ha valaki egymás...

Mi történne ha valaki egymás után meginna vagy 15 energia italt?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik de komolyan érdekel a dolog.Lehet tőle szívrohamot is kapni akár?

Most ne azzal jöjjetek hogy kihányja stb...nyílván nem úgy értettem hogy fél óra alatt hanem hogy egy nap alatt.



2014. máj. 11. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tévhit az,hogy ettől szívrohamot lehet kapni vagy belehalni stb. bár attól függ milyen energia italt iszik az ember,de biztos nem tenne jót ...:D
2014. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

na és a kávé?

Nem értem.Ezek csak egy bizonyos szintig fokozzák a szívverést?És utána nem hatnak?

Ha nem csak bizonyos szintig fokozzák miért nem következik be szívroham?

2014. máj. 11. 22:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm szinte víz helyett itta az energiaitalt. Kórházba került, bár nem tudom, pontosan mivel, de a szívével volt valami. Túlélte, de azóta is iszik, csak jóval kevesebbet. (alkoholt nem iszik)
2016. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!