Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó hőemelkedés. Miért?

Állandó hőemelkedés. Miért?

Figyelt kérdés
Az orvosok eddig nem találtak semmit, már szinte minden vizsgálaton voltam. Az Algopirin se viszi le, pedig én mindig azt szoktam szedni régebben is ha lázas voltam vagy hőemelkedésem volt.

2014. máj. 12. 13:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Volt már így valaki? Mi lett a vége?
2014. máj. 12. 13:33
 2/7 A kérdező kommentje:
37-től 37.5-ig terjed egyébként.
2014. máj. 12. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:
hőemelkedést illetve lázat valamilyen gyulladás okoz a szervezetben. a sok folyadék és tea segít hőemelkedés esetén, mert kompenzálja a szervezet vízháztartását, ami meghatározó a testhőmérséklet szempontjából is. Lehet idegi alapú is. Az emberi test és elme szinte kiszámíthatatlan... de a végére kell járni, mert később rosszabra fordulhat, és akkor már nehezebb lehet a megoldás. Az emberi test hőérzetének 70-90% a fejhez köthető, lehet koponya ct-t is kérni, arcüregröntgent, stb...
2014. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen lehet, hogy semmi bajod, fiamnak is sokáig állandóan ennyi volt a hőmérséklete, kivizsgálták és semmi baja nem volt, egyébként az emberi testhőmérséklet 36.3 és 37.4 °C fok között abszolút normálisnak mondható.
2014. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt 37,2ig normálisnak mondják:

[link]

2014. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenhol mást írnak, hogy mennyi a normális. Amúgy már akkor érzem "furcsán" magam amikor nincs hőemelkedésem. Akkor úgy érzem, mintha égne az arcom.
2014. máj. 12. 17:08
 7/7 anonim válasza:
Kedves kérdező! Azóta változott valamit a helyzet?
2023. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!