Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fenekemen, combomon es meg...

Kicsilány 53 kérdése:

A fenekemen, combomon es meg a labamon is ilyen lila csikok vannak! Ez lenne a narancs bor? 13 vagyok 163 cm es 56 kg mit tegyek hogy hizzak es korulbelul hany kg-t kellene leadnom?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem. A narancsbőr az olyan mint a narancsnak a héja (innen a neve is), tehát kisebb nagyobb bemélyedések a bőrön. Ilyenek: [link]


Ami neked van az a stria. A bőrnek a repedése. Lehet a korodból eredő gyorsabb növekedéstől is. Nem mulasztja el sem a hízás, sem a fogyás, hiszen gyakorlatilag egy kötőszöveti szakadásról beszélünk. Olyan mint egy horzsolás. Csak elmúlni tud, de ha nagyon mély akkor mindig meglesz a nyoma.

2014. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez nem narancsbőr,hanem stria nekem is van pedig 150centi és 48 kiló vagyok de ilyen gyenge a bőrtípusom...sajna nem nagyon lehet eltüntetni
2014. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a nádlimnál is ez normalis?!
2014. máj. 14. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de mi az a nádli? (egyébként mindenhol előfordulhat ahol van bőre az embernek :))
2014. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a labszarad csak nem elol hanem hatul ;)
2014. máj. 14. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt vádlinak hívják, nem nádlinak :) Legalábbis mifelénk (Magyarország)
2014. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsanat akkor vadli csak mar 1 eve nem elek magyarorszagon es vannak dolgok amiket osszekeverek vagy elfelejtek:)
2014. máj. 15. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!