Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen altató van még a...

Milyen altató van még a stilnoxon kívül?

Figyelt kérdés
pár hónapja volt még 1-2 darab amit bevettem,és az segített elaludni. van itthon csomó gyógyszer,de stilnox pont nincs, a többi meg nem tudom mire jó.
2014. máj. 13. 20:06
 1/7 gömbicica ***** válasza:

a fáradtság a legjobb altató :-)

Ha kedvedre való munkát tudsz végezni, elégedettséggel tölt el, és ha nem fumizol lefekvéskor a napi hülyeségeken, amik értek, nem nézel tévében ökörséget (mert már ritkán van) biztos pihentető lesz az alvásod.

Esetleg sétálj lefekvés előtt.

Nekem az olvasás is beszokott jönni.

2014. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gömbicica ***** válasza:

ami otthon van nézd meg a papirját, vagy keress rá neten hogy mire való.

én a gyógszerekre rá szoktam irni, hogy mire kaptam :-)

2014. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem csak gyógyszerre van szükségem. nem pedig olvasásra. a stilnox segített eddig,de nincs itthon,más esetleg?
2014. máj. 13. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hihetetlen mennyi idióta van.
2014. máj. 13. 20:17
 6/7 gömbicica ***** válasza:

Kedves Kérdező! Te irtad: "van itthon csomó gyógyszer,de stilnox pont nincs, a többi meg nem tudom mire jó."

ezért irtam, hogy olvasd el mire jó, hátha van köztük olyan ami altatónak is megfelel.

Kikérem magamnak a jelzőidet!


gugli barátunkat is segitségül hivhattad volna, vagy elslattyoghattál volna egy patikába, és kérhettél volna egy doboz altatót, a helyett, hogy gép mellett vajudsz, hogy nem jön álom a szemedre.


[link]

pl. az egyiknek egy baja van, vényköteles.


vény nélkül nem igazán fogsz ütős altatót kapni(

2014. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mmaarcik99 válasza:
Zolsana
2017. dec. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!