Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kórházban ki a fontosabb...

A kórházban ki a fontosabb beteg az idős 80 éves vagy a 30 éves audis gyorshajtó balesetes?

Figyelt kérdés
Biztosan van egy ilyen sorrend, hogy kit kell megmenteni hamarabb, vajon ilyenkor melyiket veszik előre az orvosok ha mindkettő egyformán életveszélyes de még megmenthető?
2014. máj. 15. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ja, és teded hozzá, hogy pontosan egyszerre érkeznek az ambulanciára, és csak egyetlen orvos van, egy géz tamponnal...
2014. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, hozzáteszem. Vagy mondjuk ritka vércsoport mindkettő, és csak egynek van olyan vér.
2014. máj. 15. 16:40
 3/13 anonim ***** válasza:

Az orvosokat nem érdekli milyen kocsija van, meg ő okozta e a balesetet...

Általában a fiatalabbat előbb mentik.

2014. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
fiatalabbat a 80 éves már leélte az életét a 30-asnak még lehet sok hátra.
2014. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerinted hogy lehetnek egyformán életveszélyes állapotban?
2014. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Bizony az idöseket elteszik láb alól azt se tudja az ember mit adnak az injekcióba de a fiatalal is megtehetik állapotfüggö de az öregekkel mégelöbb. Nekem volt egy szivbeteg szomszodom korházi osztály aztán elfekvöre vitték gondolom ott rakták el lábalól.
2014. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy az "időseket elteszik láb alól"? Ez eléggé felháborító feltételezés! Mindent meg szoktak értük is tenni, de van, amiből ők már nem tudnak felgyógyulni az elhasználódott szervezetük miatt, amiből mondjuk egy fiatalabb még meggyógyulhat.
2014. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem mikor egy idös rokonom volt a kórházba a szemebe mondták hogy jobb lesz a rokonomnak ha meghal ugyanis magas fokú agyvérzése volt és a nővér velem is flegmán beszélt holot én nembántotam öt.Igenis hogy a beteg érdekébe aki már tényleg roncs elteszik lábalól mert nekem azt mondta a növér jobb lesz neki meghallni mint béna magatehetetlen és esteleg még beszélni is nehezen érthetöen tudot. Az elfekvöbe is elteszik a betegeket láb alól ugyanis a szomszédomat többször vitték kórházba szive nagyon beteg volt müteni kellet volna de ö megtagadta pedig mondta neki az orvos a pészméker sokat segitet volna. Mond ha valaki nem ért a szép szóból és nem müködik együt olyan mint egy mókuskerék azt ki viseli el idegileg orvosba hosszú távon ??? Tudod mindenki más téren is az együtmöködö embert szereti és volt is ápolo hisza tv bemutata a nagyon beteg pácienseket eltete láb alol amikor az egyik beteg meghallota. Fényderült a valoságra és ezt nem én deritetem ki bocs kedves utolso ! Igen vannak tiszteséges emberek is de az már nagyon kevés. Meg az idös embereknek csak a pénze kell de mikor szar mosni ápolni akkor már nemigazán kell.
2014. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem teszik el láb alól őket akkor sem. Ez nem így működik "kedves" utolsó válaszoló...
2014. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jó, hát szó szerint nem teszik el, de én is láttam hogy megy. Nem adják oda neki az ételt, vagyis gyenge és etetni kéne, de erre már nincs idejük az ápolóknak. Nyugtatókkal tömik őket, hogy csendben legyenek, akkor nem mozognak. Ettől aztán hamar felfekvésesek lesznek, tüdőgyulladást kapnak, 1-2 hónap alatt meghal az idős ember, aki bekerül ilyen helyre. Ez így megy, én is látom. Pedig az az idős ember többet tett az országért, mert lehet, hogy felnevelt 2-3 hasznos állampolgárt, tett valamit az asztalra, az audis meg úgyis meghal még pár ilyen száguldozás után, nyilván nem lesz hosszú életű. Tehát én nem az audist menteném.
2014. máj. 21. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!