Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejberúgtak labdával és fáj a...

Fejberúgtak labdával és fáj a fejem, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Kérdésem tudom egyértelműnek hangzik,de már nem elösször rúgnak fejbe labdával most előről/oldalról (kapus voltam) .Fejem akkor nem annyira fájt de most fáj.Lehet bármi bajom ezektől a fejberugásoktól?


Láttam egy olyat ahol egy fiú is ilyet kérdezett,és azt mondta ha lehajol olyan mintha a fejébe nyomás menne mint amikor a víz alatt van.Erre azt mondták belső vérzés is lehet!


Nos én ha lehajolok én is érzek nyomást vagy nem is tudom minek nevezzem lehet hogy fejembe megy a vér de lényeg nem nagyon bírnám sokáig fejjel lefelé.


Kérdésem az lenne:Lehet e bajom ezek miatt,és mi a véleményetek arról ha lehajolok mit érzek.


2014. máj. 16. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem vicces dolog. De miért nem mész kivizsgáltatni?
2014. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert kitudja mitől fájhat a fejem vagy mitől érzem azt amikor fejtetőn van a fejem. Nem akarok hipohonder lenni
2014. máj. 16. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább lennék hipohonder mint hogy bajom legyen és ne vizsgáltassam ki...
2014. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem hipochonderség, ha fejberúgtak és fáj a fejed, akkor mielőbb menj el orvoshoz, főleg ha még ilyen furcsákat is érzel.
2014. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja nem most érzem mármint nem mostantól hanem ezt eddig is éreztem amikor előrehajolok,csak + ba megkérdeztem hogy az normális e az az érzés.


Mostani fejberugásnak a tünete hogy fáj a fejem,mást nem észlelek.

2014. máj. 16. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha lehajolok mekem is fejembe megy a vér, és nagyon rossz érzés, csak pár másodpercig bírom. :-)
2014. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!