Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha aranyerem van, emelgethetek?

Ha aranyerem van, emelgethetek?

Figyelt kérdés

vagy semmi köze hozzá?

10-15kg-ról lenne szó (én 170cm/70 kg, 10 hónapja szültem, kb. (régi) 1Ft-osnyi az aranyerem, egy hónapja egyre gyakrabban előjön)


2014. máj. 16. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha nem emelgetnél, nőknek amúgy sem tesz jót ha nehezet emelnek, női szervek süllyedhetnek pl.
2014. máj. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pl. a méhem? Mert az sajnos teszi magától is. Felajánlottak egy fizikai melót, de akkor lemondom.
2014. máj. 17. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a Kriston Andrea intimtorna tanfolyamán tanultam és ő nagyon kihangsúlyozta azt, hogy még a piacra ia a húzos kocsival megy, mert nagyon ártalmas a nőknek cipekedni, de biztosan ír valamit erről a könyvében, vagy a neten találsz róla valamit. Mindenesetre én igyekszek nem emelgetni.
2014. máj. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
És igen persze a méhedre is vonatkozik.
2014. máj. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!