Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha pisilnem...

Mit csináljak ha pisilnem kell de a tanár nem enged ki?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 08:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%

Vizelj be aztán jelentsd fel a tanárt.

Nálunk ezért kirúgtak egyet.

2014. máj. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor felállsz és kimész pisilni, inkább egy intő, mint vizes nadrág.
2014. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg óra előtt kimész WC-re?
2014. máj. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. máj. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Jó, hogy ezért ki lehet rúgni tanárt. Ha meg kiengedi, és a gyerek kiszökik az iskolából, akkor meg azért is ki lehet rúgni.

Mindegy, csak a gyereket ne kelljen felelősségre vonni, meg némi érettséget elvárni tőle. Érdekes, hogy tanárként azt tapasztalom, ahogy idősödnek a gyerekek, annál sűrűbben WC-re járniuk.

2014. máj. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

És ha óra előtt még nem kell neki? Az embernek joga van pisilni bakker, nehogy már azt is megmondják neki, hogy mikor mehet és mikor nem.

Tény, hogy nem illik, elvégre a tanár se rohangál ki óráról (általában). De ha kell kell. Nálunk kiengedik azt, akinek kell.

2014. máj. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

Nem másfél órás egyetemi előadásról van szó, hanem 45 percesről, amelyre úgyis rendszerint késve érkeznek a diákok. Akinek óra előtt egyáltalán nem kell, de 45 percet nem bír ki, azzal baj van.

És azt is fel kell ismerni, hogy sokan kihasználják ezt a kijárást.

2014. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%

Menj el minden szünetben pisilni, akkor is ha nem kell, és utána 45 percet ki kell bírni.

Ha nem bírsz ki ennyit, akkor viszont sürgősen menj el dokihoz, mert ott valami baj van.

2014. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nálunk a tanárok kiengednek a mosdóba, mert az iskolánkban nem azok a fajta gyerekek járnak, akik megcsinálják azt, amit az ötös válaszoló mond. Van olyan tanár, aki azt mondja ilyenkor, hogy a telefont és ( ha van ) akkor a cigis dobozt rakja ki, de kiengedi. Van olyan is, aki azt mondja, hogy ez fontos anyag, ezt még várja meg míg lediktálja ( ez maximum öt mondat szokott lenni ), és mehet. Nekünk megengedik azt is, hogy órán igyunk, aminek én kifejezetten örülök, mert napi minimum kettő-három liter folyadékhoz vagyok szokva, nehéz lenne kibírnom negyvenöt percet ivás nélkül.


Szóval, ha minket nem engednének ki, én biztosan felállnék, kimennék, és elintézném a dolgom, a telefonomat úgysem tudom belerakni a zsebembe, dohányozni nem dohányzok, szóval mi mást is csinálhatnék a mosdóban? Ha intőt kapok, akkor azt kapok, ha pontot ( nálunk van büntetőpontrendszer ), akkor azt. Szerintem hülyén nézne ki később a digitális naplónkban, az, hogy az órán engedély nélkül mentem ki a mosdóba.

2014. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%

Akik kiszöknek, azok hogyhogy megtehetik? Nincs talán portás, aki megkérdezi mi a neve, hova jár és miért akar kimenni az épületből?

Rendszerint késnek az óráidról a diákok? Megvan ott a fegyelem egyáltalán?

8-as, áruld már el nekem, hogy a fenébe pisilsz, ha nem kell?

2014. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!