Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tegnapi hányás óta nem...

A tegnapi hányás óta nem sokat változott a helyzet, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Tegnap reggelire paprikás-szalámis szendvics volt teával. Nem sokkal később elindultunk autóval nagyszüleimhez, azelőtt már picit megfájdult a fejem. Félúton azonban visszajött a reggeli, egész nap utána fájt a fejem, rosszul éreztem magam, a gyomrom rakoncátlankodott. Nem mindig bírom az autóval való utazást, most ráadásul fulladt meleg párás idő volt, ez is keresztbe tett. Anyukám szerint a paprika amúgy is nehéz ételnek számít az epe számára.

Ma reggel felduzzadt nyirokcsomóval a fülem alatt ébredtem, émelygek, érzem, hogy nincs rendben a gyomrom.


Mi történt? Ennyire kicseszett ez a hányás velem? Mit tegyek, hogy jobban érezzem magam? Vettem be gyomor-elősegítőt, de semmit sem segített.


2014. máj. 18. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy elkaptál valamit, és eleve nem az autóúttól vagy a paprikától volt a dolog. Pár nap és rendbejössz, nem kell parázni.
2014. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!