Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy leválik...

Mitől lehet az, hogy leválik a körmöm felső rétege amit egy kicsit megnő?

Figyelt kérdés
Szedek vitaminokat is és egészségesen étkezem. Tavaly nyáron nagyon szép hosszúra megnövesztettem a körmeimet, festettem is őket, de aztán szeptember óta amióta iskolába járok letört az egyik körmöm, és levágtam az összeset. Ezután akár mennyire is szerettem volna nem tudtam és tudom megnöveszteni mert folyton lejön a felső réteg ha csak egy kicsit is hosszú már a körmöm, így elvékonyodik és le is törik.. :S Talán az miatt van, hogy az iskolában többet használom a kezeim, vele együtt a körmömet is? :S (tesi óra stb.)

2014. máj. 19. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
végni ne vágd csak reszeld öket, egyébként nem kell mindet lereszelni mert egy letörik, csak reszeld öket rövidebbre. A vágás nagyon nem tesz jót nekik. de téány hogy évközben biztos többet is hazsnálod és az is hatással van rá. bár a lemezes törés inkább egyéb okból van.
2014. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!