Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik h sima fű helyett...

Mi történik h sima fű helyett valami kevert cuccot veszek, lehet valami bajom? Hogy lehet felismerni, hogy sima fű vagy valami más?

Figyelt kérdés

2014. máj. 20. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Bizony lehet bajod tőle. Ne vásárolj idegentől! Ne vásárolj morzsalékot, csak egész bugát.

Akár milyen óvatos az ember, könnyen ráfázhat. Én ezért inkább nem is szívok.

2014. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen szintetikus füvek, azaz herbálok nem tudni, hogy miből vannak. Valami hatóanyag növényre permetezve. Épp ez a veszélyes benne, nem igazán vannak róla mg tapasztalatok. Berosszulhatsz tőle, meg be is parázhatsz esetenként, bár ha nem viszed túlzásba azért szerintem nem ANNYIRA veszélyes. Én is szívtam már néha, semmi bajom nem lett tőle. Szerintem kb így az alkohollal van egy szinten, ha csak ritkán csinálod, az még annyira nem gáz, de rendszeres fogyasztását nem ajánlom. Meg amúgy is jobb a rendes zöld :D
2014. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akár patkányméreg is lehet benne. Belső vérzést okoz embereknél is.
2014. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!