Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esetemben mi okozhatja a haj...

Esetemben mi okozhatja a haj korpasodasat, zsirosodasat? többi lent.

Figyelt kérdés

Miota elkezdtem a meiben dolgozni eszrevettem h MINDEM nap meg kell mosnom a hajam h ne legyen csupa zsir, es az utobbi idöben meg korpasodni is elkezdettt ami sötetbarna haj eseten nagyon zavaro tud lenni

Elkepzelhetö, hogy azert van,mert heti 4x 5 orat zsiros dolgokat fogdosok es akarmennyire is probalok gyakran kezet mostni van h levegöt venni sincs idöm ket vendeg kiszolgalasa közt igy van h csak egy szalvetaba törlöm a kezem v ilyesmi, tehat lehet h a hajam attol zsirosodik h a kezemet sok zsir eri?Termeszetesen nem nyulok a hajamhoz, es vegig fel van kötve vagy fonatban van...

Emelett az ercom is zsirosabb a megszokottnal, ezt eleinte az uj kicsit zsirosabb összetetelü alapozonak tudtam be, ez is okozhatja a haj zsirosodasat?

Elöre is köszönöm a välaszokat, ha estelg lenne ötletetek a problema kezelesere azt is szivesen olvasom!!!

Toväbbi szep napot!



2014. máj. 21. 21:17
 1/1 anonim válasza:
lehet a munkád az oka. probáld ki hogy veszel ki néhány nap szbit és lehet nem zsirosodik be. de az sem tesz jot ha minden nap megmosod és nyilván a sampon márkájátol is függhet.
2014. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!