Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni! Mit tegyek?...

Nem tudok aludni! Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nagyon nagy problémám van... :S Jövő héten hétfőn megyek fel muterrel Pestre metrózni (metrómániás vagyok...), és emiatt olyan izgatott vagyok már tegnap óta, hogy éjjel nem aludtam egy szemhunyásnyit sem... Az előző években már eddig ahányszor metrózni voltunk, előző éjszaka nem tudtam aludni semmit, de még így is elmentünk... Viszont most mi lesz, ha 3 napig, egész hétfőig nem tudok aludni (vagy csak nagyon keveset)? Akkor már nem lesz értelme felutazni, mert annyira fáradt leszek, hogy nem fogom tudni élvezni a metrózást... Drága mulatság egy ilyen, kettőnknek utazással és kajával együtt 20 ezer Ft, ami nekünk nem kis pénz, mondhatni nagyon sok, így évente-2évente csak 1x tudunk rá sort keríteni... De mi lesz, ha hétfőig nem alszok? Vagy ha elhalasztjuk 1 nappal, de még keddig se tudok aludni? Se tovább? Csak a jövő héten érnénk rá, az lenne csak jó mindkettőnknek... Most mit csináljak? Kezdek egy kicsit kétségbe esni... :S HELP!!!! :-(

2014. máj. 24. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél be nyugtatót és úgy aludd ki magad. Évente egy szem nyugtatótól nem lesz semmi bajod.
2014. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja igen, azt elfelejtettem leírni, hogy pszichiátriai beteg vagyok, sok gyógyszert szedek, köztük nyugtatókat is... Tavaly bevettem előző este két 0,5-ös xanaxot (amúgy csak felet szedek ebből naponta...), de olyan volt, mint halottnak a csók... :-/ Valami nagyon erős altató kéne... csak azt meg már nekem nem fogják felírni... Az orvosom is azt mondta, hogy ebben nem tud segíteni, erre nem ír fel gyógyszert... :S

Még azt is kifelejtettem, hogy reggeltől estig igénybe lennék véve, tehát reggel mennénk, este jönnénk, szóval igencsak kellene némi alvás... :S

2014. máj. 24. 12:33
 3/3 A kérdező kommentje:
de csak pörgök és pörgök és pörgök... :S :'-(
2014. máj. 24. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!