Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 éve nem nöttem semmit 163...

3 éve nem nöttem semmit 163 cm vagyok 15 éves ez miért van nőni fogok e még? Mitől tudom serkenteni a növekedést?

Figyelt kérdés
Mivel fejlödő szervezet vagyok 15évesen 3 éve nem nőttem egy centit se.10éves koromba jött meg az első menzeszem.Valami hormon problémám van?Orvosnál még nem voltam.Mi serkenti a nővekedést mit tehetnék hogy még nőjek 3-5 centit?gyógyszer?
2008. júl. 29. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyen alkat vagy. Én 17 éves vagyok és 156 cm. Anyu se, apu se égimeszelő, már húgom is nagyobb nálam. Ez van, sokszor zavaró, de fogadd el maga te is így! Gondolj ilyenkor arra, hogy milyen szar lenne 180 cm-nek lenni, alig találnál magadnak magasságban hozzádillő partnert. :)
2008. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már nem nagyon fogsz nőni. Koraérő vagy szerintem, mivel már 10 évesen megjött az első. Akkor nőttél, mostmár nem hiszem, hogy fogsz. Én meg csak 160 cm vagy 20 évesen. Ez van. Nem változtathatunk rajta.
2008. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én 18 éves vagyok és 155cm. Engem is nagyon zavart főként mikor azt hangoztatták hogy milyen alacsony vagyok.De az én véleményem is az hogy inkább alacsonyabb mint nagyon magas. Amúgy kérdeztem már pár sráctól akik azt mondták hogy az alacsony lányok nagyon aranyosak.
2008. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) megprobálom elfogadni a magasságom csak még a sulyommal nem vagyok kibékülve 60kg :S -5 kg kéne de az 1 honap alatt köszi mindenkinek még1szer
2008. aug. 1. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!