Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Göndör hajból ki lehet anélkül...

Göndör hajból ki lehet anélkül is irtani a tetüt, hogy nem vágjuk le teljesen?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és olyan szép hosszú a hajam, sajnálnám nagyon.
2008. júl. 29. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

ki lehet de nagyon nehezen.. sokszor kezelni kell a tetűirtó szerrel és sűrűfogú fésűvel kifésülni h a serkék kihulljanak belőle...

meg egyéb dolgokat is csinálhatsz amitől biztos kiirtódik.. bár az a hajadnak ártalmas.. de a hajfestéstől és utána hajvasalástól tuti nem marad egy sem :P

én ezt csinálnám mindent sorban..

2008. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Vegyél gyógyszrtárban tetüirtót és kend vele a hajad meg a tetüirtó fésüvel fésüld sokat , és az is jó a tetvekre ha sokat hajszárítod a hajad és akkor " kiégnek " belőled.
2008. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a majdnem derékig érő hajamból sikerült kiirtani, pedig még dús is !

Jó néhány nittiforos kezelésen estem át, és találtam egy türelmes embert, aki lehúzta az ottmaradt serkáket a hajszálakról. Egy rámálom volt, de nem kellett levágni a hajam :)

2008. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mosd meg oylan tetütelenítő samponnal, aztán fésülgesd, aztán majd ha megszáradt vasald ki, és anyukád szedegesse ki, mert nem mindig jön ki csak a fésűtől, sőőt.Hiddel tapasztalatból mondom, pár éve én is az voltam, és anya szedegetett ki egy csomót...A suliban meg csomóan megtudták, és egy köcsög idősebb csaj ezzel cikizett:s Mikor ilyen járványszerű volt a suliban...... bocsi az offért:D
2008. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!