Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek romlik a hallása, az...

Gallits Gábor Csaba kérdése:

Akinek romlik a hallása, az miért alszik el nehezebben?

Figyelt kérdés
Nekem annyira rossz a hallásom,hogy hallókészüléket kell használnom és nehezen is alszom el,van hogy 24 órát ébren vagyok,mert nem tudok elaludni,nemrégen azt hallottam és olvastam,hogy a halláskárosodás összefügg a rosszabbodó hallással.

2014. jún. 4. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
talán mert mindkettő a korral jár?
2014. jún. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A halláskárosodás tényleg összefügg a rosszabbodó hallással, viszont az alvással nem. Én magam enyhe halláskárosultként jól alszom, nem tapasztalatok változást ahhoz képest, mint amikor jól hallottam.
2014. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,egyébként jelenleg 27 éves vagyok,25 éves korom óta szükséges a hallókészülék használata és észre vettem,hogy rosszul írtam ki,csak már javítani nem tudtam,hogy azt hallottam és olvastam,hogy a hallásromlás sok esetben összefügg az alvászavarral és nálam mind kettő fent áll és ez engem eléggé idegesít,mert sokszor van,hogy egy teljes hetet ébren töltök,mert annyira nem tudok aludni,mivel gyógyszereket nem akarok alkalmazni még az alváshoz is,tekintve hogy így is sok gyógyszert kell szednem.
2014. jún. 4. 09:29
 4/4 anonim válasza:
Akkor ne gyógyszert, hanem természetes alapanyagú gyógyteát, patikákba van sokféle ami segíti az alvást. Amugy még ha olvastál is ilyenről, nem biztos hogy a te esetedben ôsszefügg a probléma, érdemes lenne orvoshoz fordulni!
2014. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!