Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van? És hogyan tudnék...

Mitől van? És hogyan tudnék segíteni magamon?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sok minden történt vele eléggé ki vagyok purcanva, rengeteget sírok néha ok nélkül is. Egyik barátnőmmel baleset történt, itthon vannak kisebb gondok szüleim között, alig van kedvem kimozdulni még akkor is ha a legjobb barátnőmmel találkozok vele is unom magam. Sose tetszett még fiú hosszabb távon, de most van végre egy, de egyáltalán nem érdeklem, folyton küszködök az alakom miatt hogy még jobb legyen .És talán a legnagyobb probléma az iskolában van, utolsó hónapra nagyon ráhúztam este 11-12ig tanultam, rengeteget idegeskedtem lelkiekben nagyon elfáradtam ha egy dolgozatra rossz jegyet kaptam nagyon durva sírás jött rám. Ez már a második hónap hogy nem jön meg a menzeszem, köze lehet ezekhez a dolgokhoz?

Mit tanácsoltok mit csináljak? Lehet ez depresszió? Forduljak segítségért?

16\l



2014. jún. 7. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezt a videót lehet, hogy segít. http://www.youtube.com/watch?v=MdG1nA9zxck
2014. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem mindig megnyugtat az eleje :D
2014. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!