Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen betegség lehet? 3...

Ez milyen betegség lehet? 3 éve megnyomtam kerékpározás közbe a herémet amit pár percig " nemtaláltam" de mire haza értem " meglett"?

Figyelt kérdés
utána elmentünk vele pár napra rá dokihoz azt mondta minden rendben utána pár hétre rá kezdödött hogy elkezdett fájni a belem nyálkás széklet stb pár honap alatt 12kg fogyás, és ha bármiféle gyümölcsöt, zöldséget, magvas dolgot eszek görcsöl, fáj a belem és 70% hogy megy utána a hasam ha nagyon fáj a belem amelyik oldalt fáj néha azon az oldalt a herém is fáj illetve néha hátamhoz is kisugárzik lassan 4 éve fenn áll a probléma voltam nem 1 dokinál konkrétat nem talált a tükrözéstöl féltem igy azt nem engedtem ha nagyábol nem eszek olyat ami nemszabad akkor hizok picit ha olyat eszek amit nemszabad akkor fogyok hirtelen sokat mellesleg megse emésztem a gyümölcsöt, zöldséget, magvakat van ötletetek mi lehet? 22f
2014. jún. 9. 00:16
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi hogy ilyen hosszú lett még anyit hogy ha nemtartom be nagyon roszul tudok lenni keserű lesz a szám,nagyon legyengülök és furcsán ver a szivem
2014. jún. 9. 00:17
 2/5 anonim ***** válasza:
alhasi ultrahangon voltál?
2014. jún. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerintem igen nagyon sok vizsgálaton voltam minden rendben volt egyedül a lépem volt nagyobb picit ha jol emlékszem de azt mondták biztos virus miatt
2014. jún. 9. 00:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak ijesztgetni, de...lágyéksérv?


Apám tavaly nyáron emelgetett nehezebb dolgokat, elmentünk pár nap múlva valami közös programra és panaszkodott, hogy fáj az alhasa...Azóta abbamaradt, visszajött a fájás, abbamaradt, visszajött. Munkája miatt sokat van talpon és folyton nyafogott műszak végén, hogy fáj az alhasa. Ha lefeküdt, elmúlt a fájás. Csomó étel kikészítette, felfújta, stb. gyógyszert szedett emésztésre, volt tükrözésen, semmi extrát nem állapítottak meg, erre tök véletlenül ő tapintotta ki, hogy lágyéksérv :/ Megműtötték egy hónapja, jól van. De az orvosok leszerepeltek.


Nálad 4 éve van ez a dolog, simán lehet sérv! Ha csak kis sérülés van a hasfalon pl. akkor elhúzódhat évekig, mire rosszabb lesz.

2014. jún. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kerékpáros "baleset" és az emésztési zavarok között nincs kapcsolat. Fruktóz intoleranciád lehet, a kérdés az, hogy a veleszületett verzió vagy a felszívódászavar. Ezt olvasd el: [link]
2014. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!