Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig mutatható ki?

Meddig mutatható ki?

Figyelt kérdés
A fű meddig mutatható ki a szervezetben? Haverom azt mondta, hogyha fűre dohányzok akkor örökre kimutatható a gerincvelőmben, de szerintem kamu

2014. jún. 9. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
vérbõl 8 óra, és mivel zsírban oldódó vegyület, ezért vizeletbõl akár 3 hónap... gerincvelõbõl nem tudom, mi és meddig mutatható ki, de nem is csapolnak gerincvelõt tudtommal semmilyen drogteszten...
2014. jún. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 cli_hlt ***** válasza:

A gerincvelős dolog egy mendemonda, én még olyan formában is hallottam, hogy az LSD használat mutatható ki, és gerincröntgennel. Természetesen ez sem igaz.


Egyszeri kannabiszhasználat valószínűleg egy hét után már nem mutatható ki, de ez _nagyon_ függ az alkatodtól, a fogyasztott mennyiségtől, és még egy pár dologtól.


Bővebben itt: [link] és itt: [link]

2014. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!