Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki a legjobb csontkovács...

Ki a legjobb csontkovács Budapesten?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 16:52
 1/2 pg84 válasza:

sziasztok!


sok tapasztalatom van, ezért bátran kijelentem nektek, hogy Köhler István legjobb csontkovács Budapesten!

figyeljetek: én a váll és nyakfájdalmammal végig jártam egy jó pár csontkovácsot, sőt még egy nagyon drága atlasz terápiát is kifizettem (de minek?!!). lári-fári!! a legtöbbjük csak itt-ott tudott nekem javítani valamit az állapotomon, vagy azt se!

az István kezelése, viszont nagyon profi. ha valaki először megy ilyen terápiára, csak őt javaslom! Tényleg fájdalommentes! tapasztalt szakember. nem véletlenül járnak hozzá még külföldről is (a belvárosban az V. kerületben dolgozik)!

a nyak főleg kényes terület! azt mondják a hátfájások, becsípődések többnyire nyaki elmozdulásaink további következménye.

most már tapasztalatból tudom, a nyak kezeléshez nagyon kell tudni érteni! István 1-2 perc alatt kitapintotta és megmondta hol a problémám, melyik csigolya van elmozdulva!

de a legjobb, hogy helyre is tudja tenni!!!

kis lazítás után fájdalommentesen!! persze a gerincem többi fájdalmát sem hagyta hogy hazavigyem!!

szóval, ha nem akarjátok gatyátokat ráfizetni a kísérletezésre, és a legjobb csontkovács kezelést szeretnétek, akkor Köhler Istvánt ajánlom mindenkinek!

2014. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információt!
2014. jún. 15. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!