Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vagdosás. Hogyan lehet leállni?

Vagdosás. Hogyan lehet leállni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 15. 21:40
 1/6 cunciikaa válasza:
nekem is nehezen ment én csak azért álltam le mert a barátommal össze vesztem miatta
2014. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rettentő nehezn. Önfegyelem, egy megbízható személy, sok beszélgetés, alternatív dühlevezetési módszerek. Én lassan 3 éve hagytam abba, de sajnos a mai napig vannak visszaesések, de egyre ritkábban.
2014. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 AngelusTheShogun válasza:
Vért adni bezzeg nincs eszetek. Ha már fájdalmat akarsz mindenáron érezni javaslom a véradást. Talán attól jobb kedved lesz, mert jó a tudat , hogy másnak segítesz. Addig hagyj fel önző tetteddel.
2014. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as. Adnék én vért szívesen, de eü okok miatt nem adhatok. Pedig egészen pici korom óta ez a vágyam, amióta apum egyszer elvitt vért adni magával. Többször is próbáltam, de a betegségem miatt nem lehet. Szóval én más módon segítek az embereknek. :)

"Ne ítélj, hogy ne ítéltess."

2-es

2014. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 AngelusTheShogun válasza:
Te lány , de azért befejezed ugye? Rózsaültetés vagy csalánsimogatás vagy netán bóklászás a málnásban,2méteres gazban.nah azok vagdosnak és szúrnak. Ajánlom azt figyelmedbe:)
2014. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehezen. Tegyél befőttes gumit a csuklódra, és ha meg akarod magad vágni, akkor csak húzd meg. Jó nagyot csap és szerintem hatásos. Csapkodd az asztalt, falat... ez is segíthet. Vagy szoríts jégkockát a kezedben... :) Drukkolok!!! Visszaesések így is lesznek, de egyre kevesebbszer az idő múlásával. Ezek is csak alternatív eszközök, nem MEGOLDÁSOK. Csak a társadalom által elfogadottabb, mint hogy szétvagdald a kezed-lábad.
2014. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!