Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne pattogjon...

Mit tegyek, hogy ne pattogjon ki a borotválkozás után a nemiszervemnél?

Figyelt kérdés
Több dolgot is kipróbáltam már de még mindig kipattog. Külön borotvát használok oda és álltalában két alkalom után cserélek. Próbáltam már arcszesz-el fertőtleníteni, krémezni, próbáltam már szőrtelenítő krémmel is, de ugyan úgy kipattog! Segítsen valaki!!
2010. jan. 3. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

borotválkozás során fontos h az ép bőrfelületet megfelelően felpuhítsuk. ezt megeheted zuhanyzás vagy fürdés közben is. azért is kipattoghat ha szárazan v habbal csinálod, mert lehet h épp a habra vagy allergiás. Fontos h utána kend be én niveával szoktam. Valamennyire biztos ki fog pattogni, hisz ott nagyon erős a szőr

remélem segítettem

2010. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezidáig mindig kipattogott. De most tegnap óta nem:). Gondoltam kipróbálom, ha hintőport szórok rá, és úgy borotválom le. Utána fürödtem, majd betestápolóztam. És nem pattogott ki, tök szép lett. Próbáld ki, hátha neked is jó lesz.
2010. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előző megelőzött, én is a hintőport ajánlottam volna, de én borotválkozás után szoktam használni. megnyugtatja a bőrt.
2010. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!