Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek az erős fejfájás...

Mit tegyek az erős fejfájás ellen? FONTOS!

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a fejem.. gyógyszer szedésen kívül mit tudok tenni annak érdekében hogy mihamarabb elmúljon??

2014. jún. 17. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gyakran fáj ilyen erősen, ki kell vizsgáltatni mitől van. Neurológiai kivizsgálás szükséges, menj el a háziorvoshoz, ő majd ad beutalót.
2014. júl. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Állítólag van egy olyan módszer is, hogy a hüvelyk- é s mutatóujjad közötti részt nagyon erősen hosszasan megnyomod.

Több embert ismerek, akinél bejött, nekem személy szerint nem. Fájt az is, a fejem is. De egy próbát megérhet.


Jobbulást!

2014. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem, nem fáj gyakran a fejem.. Eddig két alkalommal tapasztaltam ilyet hogy elkezdett hasogatnia fejem szédültem és majd szétment a fejem úgy fájt. Másnap sokkal durvábban fájt, harmadnapra meg teljesen elmúlt.

2014. júl. 3. 23:31
 4/4 A kérdező kommentje:
a mai napig nem jött ez elő.
2015. júl. 7. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!