Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik lehetnek ezek a kiütések?

Mik lehetnek ezek a kiütések?

Figyelt kérdés

Tegnap reggelre a nyakamon egy kb 10 cm-es körben megjelentek kiütések. Kegyetlenül viszket, de kibirom, nem vakarom. Ma estére tovább terjedt, 1-2 megjelent az arcomon, a vállamon, és a karomon. Picik, a pattanásra hasonlít, de kicsit hólyagos.

A hétvégén vendégségbe voltam, azóta haza jöttem, másik ágynemű, másik ruha, ezért a rovarcsípést kizárnám. A hajamat is megmostam, mert tegnap pókra gyanakodtam, aztán hátha a hajamba bújt el, de nem...

Allergiáról nem tudok, nincs új dezodor, tusfürdő, gyógyszert nem szedek, meg semmi.


Mi lehet ez? sajnos holnap este tudok leghamarabb orvoshoz menni, de mivel estig dolgozok akkor is esetleg háziorvoshoz (ha odaérek)... Köszönöm előre is a választ.



2014. jún. 23. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Most nekem van ilyen, neked orvos mit mondott, mit kaptál rá?
2014. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!