Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha szerintetek 24 éves 160cm...

Ha szerintetek 24 éves 160cm magas vagyok és 50kg az jó vagy nem? Mert én őszintén meg mondom szeretnék kicsit magamra szedni de nem megy. De viszont van 2kis lányom is.

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Magas nem vagy, de már nőni sem fogsz :)


Az 50 kiló jó. Én 168 cm-vel vagyok 52. Nem hinném, hogy híznod kéne, ha egyébként normálisan eszel és jól érzed magad.

2014. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

aaaz nagyon jó, hogy huszonnégy éves vagy :) :) :)


én 36 éves vagyok, szintén 160 centi, de 63 kiló.


az ötven kiló ideális is lehet (mert ugye nem mindegy, hogy izmosan, vagy csontosan ennyi valaki, és hogy hol vastag - a mellrészen, vagy a deréktájt) szóval 50 alatt szerintem soványnak számít valaki ehhez a magassághoz.

(én 24 évesen 52-53 kg körül mozogtam, JLO-s fenékkel, de jól állt nekem ez a súly)


szerintem nagyon csinos lehetsz :)


én 63 kilóval nem vagyok vészes, olyan husi-nyúl típus vagyok, de én eltekintve attól, hogy edzetlen, és egyre kevésbé feszes vagyok (egy éve szültem) meg vagyok magammal elégedve.


te meg aztán legyél pláne magaddal megelégedve, tuti csinos vagy. szerintem ideálisak a paramétereid.

2014. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!