Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak az válaszoljon, aki...

Csak az válaszoljon, aki konkrétan tudja: a kullancs alulról támad, vagy kisebb (nagyobb) fáról is?

Figyelt kérdés
A napokban hallottam tv-ben hogy csak alulról, nem fentről. Viszont mostanában több ismerősöm is mondta, hogy fáról esett rá a kullancs. Ettől persze, még lehet tévedés (vagy beképzelés). Bokros részen milyen magasra megy fel (1,5 - 2 m - es bokrok esetén.
2014. jún. 25. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:

A kullancs úgy mászik fel az emberre, hogy érzi az illatát. Nem fog a fáról rápotyogni senkire, alacsonyan szeret tanyázni. Ettől függetlenül felmászhat a testünkön, nekem is a hátamon lett egy szép kokárda folt...

A lényeg, hogy kiránduláskor zokniba betűrt hosszú nadrág legyen az emberen, zárt cipő, kullancsriasztó, és fürdésnél mindenki vizsgálja át magát-egymást, gyerekeket mindenképp!

2014. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég jól ismerem a rovarokat és egy kirándulás alkalmával megálltam egy fa lelógó ága alatt amin rögtön 3 kullancsot is észrevettem, így gyorsan odébb álltam még mielőtt rám vetették volna magamat. Szóval simán felmásznak a fákra is.
2014. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*magukat :)
2014. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, #1 - től kérdezem, hogy a "kokárdából való kigyógyulás mennyibe került (kb.), és hányszor kellett dokihoz menni?
2014. jún. 26. 07:54
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


googlézz rá, egyszerűbb, gyorsabb, és valóban hasznos válaszokat kapsz!

2014. jún. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi utolsó, de én éppenhogy nem a hivatalos verzióra v agyok kíváncsi (azt ismerem, csak ezzel ellentétes tapasztalatokat hallok). Hol az igazság?
2014. jún. 26. 23:42
 8/9 anonim ***** válasza:
A kettő között,mint sok esetben! De ha hallasz tapasztalatokat akkor nincs is kérdés!
2014. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi - 1-2 tapasztalat nem biztos, hogy ténylegesen az, mint ahogy írtam is : lehet, hogy csak beképzeli magának az illető, hogy fentről jött - de csak képzeli. Ezért firtatom, mivel a hivatalos verzió kihangsúlyozza, hogy tévedés, hogy fentről - szigorúan lentről....
2014. jún. 27. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!