Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvászavaraim vannak! Esténkén...

Alvászavaraim vannak! Esténként nemtudok elaludni mi lehet a gond?!

Figyelt kérdés
A problémám a következő, esténként egyszerüen nemtudok elaludni, vagy csak nagyon nehezen tudok , mindenre felriadok, nem érzem magamnak fáradtnak,ha arra gondolok hogy jön az este és nemtudok elaludni, minden bajom lesz, és ez igy megy minden este már lassan egy éve,házi orvosnál voltam vele, nemvett komolyan, esetleg pszichologus ebben tudna segíteni?

2014. jún. 26. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért ennél több is kéne. Nem írtad meg a korodat, napi tevékenységedet stb.

Sztem ez nem pszichológiai, hanem életvitel, egészség kérdés.

2014. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hat ha te tanulo vagy,akkor valoszilueg azert nem tudsz aludni mert nincs mi lefarasszon, es koran sem kell mar kelned. keress valami elfoglaltsagot,sportolj vagy ilyesmi

En is ezt teszem,augy nem tudnke aludni. 17/L

2014. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok napi 8 óra fizikai munka (kőműves) de egyszerűen képtelenség elaludni.Kiver a víz stb. pánik szerűseég!
2014. jún. 27. 19:07
 4/4 sunnyside válasza:
Sporotolás (de ne lefekvés előtt, sőt pár órával előtte hagyd abba), relaxáció, meleg fürdő lefekvés előtt, esetleg könyvolvasás... energiaital, kávé stb szintén kerülendő, max ebéd után 14-15 óra körül fogyaszd az utolsót, mert elég hosszú ideig ébren tarthat. Nem árt, ha tudod, hogy mi az oka. Ha gyógyszerhez fordulnál, akkor mindenképp a gyógynövény alapúakat próbáld ki első körben, én a ReDormin-nal sokkal jobban alszom. Macskagyökér és komlótoboz kivonatot tartalmaz, és vény nélkül kapható gyógyszer. Ha több mindent próbáltál és semmi nem segít akkor mindenképpen fordulj orvoshoz, alvásszakértőhöz például.
2014. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!