Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért hallok már...

Szerintetek miért hallok már lassan 24 órája dobolást a jobb fülemben? Nem magas a vérnyomásom (soha nem is volt, ha a 120/80-at elértem, már örültek a 90/60 helyett), soha nem volt még ilyen, de mostanra már nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 12:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Semmi ötlet? Ez nem jó jel...
2010. jan. 5. 13:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg voltál vagy meg vagy fázva? Esetleg középfül gyulladás?? Nincs fájdalmad? Orvoshoz fordulj, ez a legbiztosabb.
2010. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam és nem is vagyok megfázva. Tippem sincs, hogy mitől lehet. Tegnap du. lehajoltam felvenni egy apróságot a földről és akkor kezdődött.
2010. jan. 5. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában akkor van ilyen, ha a jobb füledben a légvezetés korlátozott (magyarul: be van dugulva), ezért a csontvezetés kifejezettebb és így hallod pl. a pulzusod.

Ezt okozhatja kisebb gyulladás, vagy az adott oldali fülkürt elzáródása (pl. megfázás miatt kicsit nagyobb az azon oldali orrmandulád és az nyomja).

El fog múlni, nekem pont tegnap este volt ez, de ma reggelre elmúlt :)

2010. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsónak: írtam, hogy nem vagyok és nem is voltam megfázva. Már több mint 24 órája tart és egyre idegesítőbb.
2010. jan. 5. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!