Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most meg fogok süketülni? Mi ez?

Most meg fogok süketülni? Mi ez?

Figyelt kérdés
Sokszor volt begyulladva mindkét fülem, nem tudom, hogy ez jelent-e valamit. Voltam velük orvosnál, ő sem mondott semmit. Nem tudok időt mondani, de romlott a hallásom, először a jobb, majd három napja a bal fülemen. Kicsit fájnak is, de nem úgy ahogy eddig és viszketnek is. El akarok menni orvoshoz, de még nem tudom mikor tudok. A háziorvos csak felírna pár gyógyszert, fül-orr-gégész pedig nincs a városban. Félek, hogy így marad vagy rosszabb lesz...
2014. júl. 3. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

megint fülgyulladásod van, jobb ha minél hamarabb elmész fül-orr-gégészetre, mert bizony a kezeletlen gyulladásba bele süketülhetsz (vagy rosszabb, pl tovább terjed a gyulladás, és kapsz tőle egy agyhártya gyulladást)


és ha egyben orvosnál jársz kérdezd meg a helyes fültisztitási módszerekről, és a védekezésről.


Pl nekem kiskoromban már elmondták fülészeten hogy tilos fülpiszkálót használni, mert pont az ellenkező hatást váltjuk ki vele, és a fülzsír az a fül tisztító folyamata.

2014. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sürgősen menj orvoshoz. Akármi lenne a dolgod (munkahely), tuti hogy annál fontosabb az egészséged.
2014. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia.

Egy éve én is ilyesmivel küszködök.

Voltam fül-orr-gégészeten is,belenéztek és kimosták.Majd nyugtatókenőcsös gézt nyomtak bele,hogy egy napig legalább tartsam bent.

Annyit mondtak,hogy a dobhártya veszített a fényességéből,vagy valami hasonló.

Ja és,hogy ne piszkáljam fülpálcával,ne vakarjam és helyrejön.

Azóta sem javult ;)

Váladék nem jön a füledből?

2014. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem, nem jön belőle semmi, csak fáj egy kicsit és viszket na meg nem hallok normálisan, ami nagyon idegesít.... Remélem helyrejön.

2014. júl. 3. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!