Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 168 cm-es,13 éves lánynak kb....

168 cm-es,13 éves lánynak kb. mi az ideális súly?

Figyelt kérdés
Normális kérdéseket várok, nemolyat, hogy: 13 éves = 13 kg. Tudom, hogy nem létezik az ideális súly, csak úgy körülbelül. :) Előre is kösszke.

2014. júl. 3. 13:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Fontos lenne. :)
2014. júl. 3. 13:24
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
50-60kg
2014. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amíg fejlődésben vagy, addig pont nincs ilyen, hiszen sokszor úgy megy, hogy zsírfelhalmozás és hosszanti növekedés váltják egymást, emiatt egy szer "hosszú nyurgának", máskor "teltnek" tűnhet egy tinilány.

18 éves kor után a BMI adhat támpontot, az életkor és a testmagasság segítségével megadja, hogy mi az ideális testsúly (ez nem egy adott kilószám, hanem tól-ig) és hogy mi az ami alatta vagy felette van ennek.


Nem tudom hogy túlsúly miatt aggódsz-e (fiatal lányok ezt szokták), menj el a házi orvosodhoz, ha túlsúlyos lennél, akkor biztosan figyelmeztet erre.

2014. júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok túlsúlyos, ellenkezőleg.
2014. júl. 3. 13:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor most a megnyúló időszakban vagy.

Ne izgulj, nem marad így.

Persze fontos az is, hogy milyen testalkatot örököltél, valószínű, hogy hasonlítasz majd valamelyik felmenődre. (Lehet apai nagyanya is, vagy bárki más).Ha ők vékonyak voltak, akkor lehet hogy az is maradsz, de azért fel fogsz még halmozni egy kis zsírt, combokra, popsira, mellekre.

Táplálkozz kiegyensúlyozottan.

2014. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
54 kg - 56 kg szerintem.....
2014. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ilyenkor még kár ezen gondolkozni. Amúgy meg kb 58-60 kg.
2014. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát itt mindenki hülyeségeket mond. Az én barátnőm 158cm, és 49 kiló. Teljesen jó az alkata, egyáltalán nem vékony, hanem olyan tökéletes (nekem, mivel a barátnőm :) ). szerintem olyan 50 körül. Ja, és ő 14 éves.
2014. júl. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
figyi én 13 éves vagyok igaz kisebb de nem sokkal de 50kg vagyok am nem mások vélemény számit valaki azt mondja dagadt vagyok mások hogy pont jó de nem érdekel senki csak az hogy a saját testem és nekem tökéletes :)
2014. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!