Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves Lány vagyok,166 cm és...

13 éves Lány vagyok,166 cm és 52 kiló. Normális. /sok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom magam elfogadni.

Lehet hogy ez egészséges testsúly.. (nem az) viszont már lassan letojom mi az egészséges ha mások mégis mind jól néznek ki,vékonyak.(Ha már ott tartunk mindenkinek ez kell és ez tetszik és ezt is várják el!)

Futok minden más nap anyával j nagy köröket és próbálok kitartó leni végigfutni ahogy csak bírom, itthon tornázok de nem tudom milyen gyakorlatot lehet a csípőre csinálni.. eddig akármit csinálom (sokszor, minden nap) nem történt semmi, és nyújtok. Táplálkozáshoz meg nem értek, azt mondják hogy enni kell napi 5x (de)kicsit. Nem bírok fürdőruhát felvenni.. legfeljebb egyrészeset mert a bikinit majdnem csak ez veszi fel akinek a derekán semmi nincsen.


2014. júl. 3. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet így megállapítani. A csontozatod erősségétől is függ a tömeged.

Én 164/61 vagyok, de nem kövér, rendszeresen edzem és kiegyensúlyozottan táplálkozom.

Még fejlődésben vagy, valószínűleg a közeljövőben nőni fogsz.

Naponta 5x:

Reggeli:20%

tízórai:15%

ebéd: 30%

uzsonna: 15%

vacsora:20%

Ha ilyen az alkatod, sajnos nem tudsz ezellen mit tenni. 14/L

2014. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. júl. 3. 19:44
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Én 14/L vagyok,163 cm 50 kg. Én is szoktam járni futni,ami megmozgatja a hasat,és gyors tempóban sétálni és utána amint hazaérek (nem lendületből) 40db felülés. Csípőre nekem nagyon jó módszer volt az,hogy féloldalasan fekszel a földön,felhúzod a lábad egy kicsit(mint a normál felülésnél) elfordítod a törzsed,és úgy csinálod meg a felüléseket. Bocsi,kicsit hülyén magyaráztam el,de ezen az oldalon találsz róla képet. [link] Az első kép az,a "Fontos" címszó fölött. Remélem tudtam segíteni.

2014. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!