Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmenjek az orvoshoz?

Elmenjek az orvoshoz?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy holnap lesz két hete hogy iszonyúan fáj a derekamnál egy pont. Masszíroztattam pihentettem de semmi. Ma már kevésbé fájt. Valószínűleg meghúztam. De engem 7 éve műtöttek a gerincemmel, és van egy platina a hátamban. Az az ortopéd orvos keddi napokon rendel. Nekem csak jövő márciusba lenne kontrollom. Elmennék szívesen, csak sajnos pénzt nem tudok neki adni, nem várja el, de csak hamarabb oda vágódom mint kellene.
2014. júl. 7. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vágódsz oda előbb. A kontroll arra van, ha úgy érzed semmi bajod, de azért ellenőriznek a biztonság kedvéért. Nyilván ha van problémád, akkor mehetsz előbb is. Nyugodtan kérjék hozzá időpontot.
2014. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta ha van problémám akkor azonnal menjek.
2014. júl. 7. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben a nyári időben nagyon sok vírust szed össze az ember, amelyek ha nem is okoznak gondot, de a szervezet ellenük termeli az ellenanyagot és közben kevesebb figyelem jut az idegrendszerben dekkoló herpeszvírusokra, amelyek meg aktiválódnak ilyenkor. Többnyire ezek okoznak ilyenkor apró ideggyulladásokat.
2014. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!