Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi lehet?

Kérdezzfelel kérdése:

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Régebben is volt, hogy szédültem. Általában tök mindegy mit csináltam, olvastam, tévéztem, vagy éppen bicikliztem, volt egy pillanat, pár rövid másodperc mikor a látásom elhomályosodott, a testem pedig zsibbadni kezdett, féltem, hogy elvesztem az egyensúlyomat. Ilyenkor ha tehettem becsuktam a szememet, így elmúlt az érzés, és enyhe és meglehetősen rövid fejfájással megúsztam. Nem volt mindennapos, volt hogy hónapokig nem történt ilyen, így nem gondoltam semmi rosszra. A héten viszont egy meglepő dolog történt. Éppen néztem a filmet, és felálltam, hogy igyak, mikor megint éreztem ezt a dolgot. Kicsit intenzívebb volt, de betudtam annak, hogy már jó ideje nem történt ilyen, csak elfelejtkeztem róla milyen egyébként. Éreztem, hogy dülöngélek, de megkapaszkodtam a fotelben. Aztán nem tudom mi történt. Mint mindig most is behunytam a szemem, aztán nem emlékeztem semmire. Mikor észleltem a dolgot, a pár méterrel arrébb lévő komódnál találtam magam. A fejem iszonyatos fájt, mert beütöttem a komód gombjába. Egyáltalán nem értettem, hogy mi volt, mert csak arra emlékeztem, hogy ittam, majd szédülni kezdtem. Az üveg nyilván kiesett a kezemből és szétloccsant a szobában. Még arra sem emlékeztem, hogy mi történt a filmben, nem tudom, hogy meddig nem voltam magamnál... Ez mi lehet?

2014. júl. 9. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fel kell keresned egy orvost...szerintem milliónyi oka lehet az eszméletvesztésnek (epilepszia?),ezt itt mi nem fogjuk tudni megállapítani.Állhat valami apróság is a dolog hátterében,de legjobb lesz,ha minél hamarabb orvoshoz fordulsz.
2014. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. júl. 9. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok,ismét.

Nincs amit köszönnöd.Sajnos ilyen esetekben,ha nincs itt orvos,vagy egy olyan emberke,aki hasonló tünetekkel küzdött,esélyed sincsen,hogy megtudd,mi lehet a probléma.Én kívánom,hogy semmi extra ne legyen,a lehető legkisebb,amin hamar túllendülsz.

Majd,persze csak ha akarsz,értesíts hogy mi lehetett ez.Kitartást!

2014. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jártál orvosnál?
2014. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!