Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 napja ecstasyt fogyasztottam...

3 napja ecstasyt fogyasztottam, és azóta rosszul vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb 3 napja bevettem egy MDMA (Ecstasy) tablettát. Ez elvileg 300mg-t tartalmaz. Először jól éreztem magam, de 4-5 óra elteltével elmúlt a hatása, aztán egyre rosszabbul lettem. Még mindig rosszul érzem magam, olyan depressziós vagyok, üresnek és értelmetlennek tűnik minden, nincs ami motiváljon, vagy nagyon álmos vagyok vagy nem tudok aludni, fáj a fejem, és néha kiráz a hideg. Azt olvastam hogy ilyenkor a szervezetet nagyon megterheli a metamfetamin, és utána nem tud elegendő szerotonint előállítani az agy, és ezért lesz depressziós a használó. Tudom hogy hibát követtem el, de már késő változtatni. Mivel tudnám felgyorsítani a felépülésemet, ha sok vizet iszok és vitamint szedek az használhat? Esetleg forduljak orvoshoz?

2014. júl. 10. 17:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzáfűznék hogy ez csak egy kérdés, ami akár fiktív is lehet, a bűnösségemet ezzel nem ismerem el.
2014. júl. 10. 17:23
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Orvoshoz mennék az biztos
2014. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Honnan volt neked ilyen tablettád?

Vetted pénzért vagy valaki csak úgy megkínált?

2014. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Máskor ne vegyél be ilyet

Vagy nem tudtad, mit veszel be ?

2014. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
smoke weed everydaaaaaaaaaay
2014. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Kamu
2014. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A sok víz ilyenkor mindig jól jön. Alkoholfogyasztás esetén másnaposság ellen is jó a sok víz, mivel a reverzibilisen koagulált sejtfehérjék újra hidratálódnak. Bár itt más eset forog fenn, jelen esetben a hormonrendszer zavara, de a víz segít méregteleníteni és átmosni a szervezetet. A vitaminok hosszabb távon hatnak a szervezet helyes működésére, nem sokat befolyásolnak ezen az ideiglenes állapoton.


Ha nem akarsz erről beszélni az orvosnak, várj még pár napot, ha úgy érzed javul az állapotod. Ha romlik, akkor viszont inkább menj el hozzá...

Sok sikert a felépüléshez! :)

2014. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dliptai01 válasza:
0%

menj el orvoshoz.

Bár én azt mondanám hogy ne szedd tovább mert amúgyis kamu és lehet hogy a te szervezeted rosszul reagál rá.

2014. júl. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
300 mg? grat
2015. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!