Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy bajnak számit, hogy ha a...

Nagy bajnak számit, hogy ha a gerincemtől elválasszuk a hátamat két felé akkor a jobb fele izmosabb, jobban kidülled mikor előre hajolok mint a bal?

Figyelt kérdés
Nem fáj meg semmi csak ezt észrevettem.14 éves vagyok most leszek 15 anyukám azt mondja,hogy még nem vagyok teljesen kifejlődve meg a bal csipom is nagyobb mint a jobb ezek nem nagyon feltönőek de anya szerint még növésbe vagyok és ezért de amúgy baj_? én sportolok rendszeresen táncolok.

2014. júl. 12. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Meglehetősen baj, mert gerincfeerdüléshez vezethet (ha még nem alakult ki). Egy gyógytornász, vagy más, javasolhat megfelelő korrekciós gyakorlatokat.
2014. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez nem gerincferdüléshez vezet, hanem már gerincferdülésed van, és azért domborodik ki jobban a hátad egyik fele, ha lehajolsz, és a csípőd is azért tűnik nagyobbnak. Jól tennéd, ha felkeresnél egy ortopéd orvost, vagy egy gyógytornászt, és ő mutatna pár gyakorlatot. Meg az úszás is hasznos lehet.
2014. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!