Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menzi előtti barnázásnak mi...

Menzi előtti barnázásnak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Már minden hormonvizsgálatot megcsináltatttam, az IR-t is _ami ugyan naggyon enyhe eltérést mutatott csak, de már 3 hónapja Inofolicozok, diétázok és mozgok is annak ellenére hogy az IR értékeimre 2 havi életmódváltás után a nőgyógyász azt mondta hogy rendben vannak, alulműküdő pajzsmirigyemre már 4 éve kezelve vagyok TSH-1,4, A prolaktinom is minimálisan emelkedett fél éve szedek Bromocriptint, szóval óvatosságból mindenre szedek már valamit, mégis tart a barnázás már a ciklus 23. napjától...29-30 napra szokott megjönni, pár hónapig 29 napra aztán vált és 30.ra...van egy 3cm es miómám a méhem hátsó falában de úgy tudom kifele dudorodik tehát ezzel eddig nem küldtek műtétre mivel fájdalmaim sincsenek..nemtudom mitévő legyek... 3,5 éve várunk a babára...a vérképemis jó, nincs gyulladás a véremben...total Dvitamint szintem 115-ez is jó azt mondták, már nemtudom mit nézessek meg..? Van aki szintén barnázik menzi előtt és teherbe tudott esni??? Kérlek segitsetek..

#barnázás #maszatolás #pecsételés menzi elött
2014. júl. 17. 08:55
 1/2 anonim válasza:
látom akkoriban volt válaszod. Én sem válaszolni szeretnék, ugyanis nekem is ez a gondom. Neked végül lett babád? vagy kiderült, hogy mitől pecsételsz?
2016. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
úgy értettem, hogy látom, nem volt válaszod.
2016. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!