Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a pattanasok es...

Mit tegyek a pattanasok es mitesszerek ellen?

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a csoki és a piritott magvak (napraforgo pl) elhagyása nagyon sokat segített, azóta teljesen tiszta az arcom.
2014. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az interneten több helyről is lehet rendelni sószappant! (pl. parajdi sószappan) Már 700-800 forinttól lehet kapni, és majd' egy évig elég! Mosdás után csak át kell kenni vele az arcod. A nedves arcon a megnedvesített szappant kell húzogatni, majd hagyni, hogy rászáradjon. Igazából ez nem is szappan, csak így hívják, de valójában egy sótömb. Az én bőrömmel csodát művelt. Nem kell attól félni, hogy kiszárítja, inkább beállítja a természetes egyensúlyt. A drága kencéket meg ki lehet dobni! Éjszakára mindig ajánlott, de nappalra is lehet. A felkenés után fél órával egy pamut törölközővel le lehet söpörni a felesleges sószemcséket és utána lehet sminkelni is. Azért néha nem árt szünetet tartani és egy-egy napra normál hidratálókrémet használni helyette.
2014. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A folyadékbevitelen is nagyon sok múlik! Minél több tiszta, szénsavmentes vizet, vagy 100%-os citromlével ízesített vizet iszik az ember, annál tisztább lesz a bőre! Méregtelenítő teák is jó szolgálatot tesznek.

Emellett érdemes minél kevesebb olyan élelmiszert fogyasztani, amiben finomított fehércukor illetve fehérliszt van.

2014. júl. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sminkelni,de az arcradir segit valamit?
2014. júl. 18. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!