Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az évfolyamt...

Mit csináljak, ha az évfolyamtársaim állandóan szívatnak a betegségem miatt? Többi lent!

Figyelt kérdés
Kemotherápiát kaptam, és kihullott a hajam. Az évfolyamtársaim állandóan rajtam röhögnek, és hasonlók. Mit csináljak?

2014. júl. 21. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
szia szerintem ne foglalkoz veluk. ez nem szep dolog hogy ilyet tesznek hisz nem tehetsz rola! hany eves vagy? vagy meg mondhatod nekik hogy nekik se esne jol ha ilyenek lenenek veluk massal is elofordulhat.
2014. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad szégyellni magad. Áldozat csak abból lesz, akin látják, hogy sérülékeny. Én pl. olyasmivel próbálkoznék, hogy festeni a fejemre hennával vagy mással, valami jó kis ábrát :) (úgy tudom, hogy ezt a hennás festést rákosoknál néhány szervezet is csinálja)


A másik az, hogy próbáld megkeresni, hogy kik azok, akik nincsenek 100%-ig benne a szívatásban. Mert kamaszkorban a gyerekek még nagyon hülyék és kegyetlenek tudnak lenni az éretlenségük miatt, de van azért mindig néhány, aki érettebb. És az tudja, hogy az ilyesmi nem ok a szívatásra. Nem száll be a szívatásba, elfordul, vagy odébb megy. Na, őhozzájuk kéne közelebb kerülnöd.

2014. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez "normális". Egyébként meg zavarban vannak és az ember a zavarát idétlenkedéssel szokta levezetni (gyakran felnőttként is).
2014. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ovis gyerekekröl van szo?????
2014. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne foglalkozz velük, mert ha látják, hogy téged ez idegesít vagy bánt, akkor ők csak tovább fogják folytatni. Viszont ha nem törődsz velük, akkor szerintem le fognak szállni rólad. Jó egészséget kívánok!
2014. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fessél színes koncentrikus köröket a fejedre, és ha megkérdezik, mondd hogy Bergendy Istvánt követed példaképként. Ettől majd mindenki elmegy kigoogle-zni, hogy ki a Bergendy István és addig békén hagynak.
2014. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, aki válaszolt, sokat jelentett! :)
2015. jan. 3. 15:03
 8/8 anonim válasza:
Szia!Szerintem csodás dolog ha ezt büszkén válalod mert nem kicsi teher ez számodra!Az évfolyamtársaidról meg annyit hogy ne foglalkozz velük mert nem elég érettek ahhoz hogy megértsenek.Nekik az a legrosszabb probléma ha anyuci meg apuci nem veszik meg az a cipőt vagy valamit amit ők akarnak.A hennás ötlet az jó. neked kitartást!
2015. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!