Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire egészségtelen egész...

Mennyire egészségtelen egész nap a számítógép előtt ülni?

Figyelt kérdés

bővebben:

enni aludni ,stb még el megyek

kint a levegőn kb napi 10 perc

a többi számítógép


mire számíthatok ha így folytatom a továbbiakban?



2014. júl. 29. 02:27
 1/6 anonim válasza:
2014. júl. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előttem "szóló" jól érzékeltette a problémát. Szerintem te is sejted, hogy nem egészséges, különben nem tetted volna fel a kérdést. :) Nem véletlenül vannak azok a poénos képek a pattanásos srácokkal. Ugyanis a bőröd is megsínyli, és gondolom a gerincednek sem jó, hogy egész nap a gép előtt görnyedsz. Nem elég a napi 10 perc levegő. Ha mindenáron gép előtt akarod tölteni az életed, legalább több szünetet vigyél bele!
2014. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Dehogy egészségtelen sőt épp ellenkezőleg! A számítógép által kibocsátott elektroszmog belégzése kifejezetten egészséges az agysejtjeidnek.....Én már csak tudom :D
2014. júl. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat nem lesz semmi bajod tole. Egyaltalan semmi karos hatasa nincs a szervezetre, az eletedre viszont van. Tehat egesz eletedet a gep elott toltod annak meglesz a kovetkezmenye. Nulla elet, baratno sehol, csalad szinten, es megerte napi 8ora kockulas?:) szerintem dontsd el te :)
2014. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
néha azon gondolkodok, hogy szét baltázom a pecsába
2014. okt. 28. 11:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismeros teso. Elozo valoszolo:)
2014. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!