Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van a fülemmel?

Mi van a fülemmel?

Figyelt kérdés

Pénteken voltunk strandon.

Utána délután olyan érzésem volt, mintha be lenne dugulva a fülem, azthittem víz van benne, de sehogy sem akart kijönni, máskor is volt már ilyen, elmúlt, majd biztos ez is el fog.

Aztán ugyan elmúlt, de enyhén be volt azért.

Olyan hétfő körül már fájt, tegnapra, meg most is be van dagadva a külső rész, kicsi lett a hallójárat, és enyhén fáj, de nem vészesen, kibírná akárki, csak ha a a cimpát, meg a kagylót piszkálgatom, meg nyomogatom egy kicsit a hallójáratot, akkor fáj jobban.

Végülis: dagadt, enyhén fáj, ha "bántom", akkor jobban


Ennyi van.


Én szerintem külső hallójárat gyulladás.

Kérdés az, hogy most mennyire vészes, és hogyan fogják kezelni?

Holnap délután megyek orvoshoz.



2014. júl. 30. 04:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy hallójárat-gyulladás. A víz gyakran okozza. Pár nap és elmúlik. Valamilyen fertőtlenítővel, vagy krémmel átitatott géz-csíkot szoktak beletenni az orvosok. Te ne piszkáld egyáltalán.
2014. júl. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

oké, köszi.

Akkor remélem jobb lesz

2014. júl. 30. 05:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tanultál hirtelen sokat? Mert ugyebár a fejed be van szorulva a füleid közé, és ha tágul, egyértelmű, hogy nyomja kifelé a füleidet.
2014. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!