Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez? (Kérdésem túl...

Miért van ez? (Kérdésem túl rövid, a magyarázatom hosszú. )

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.Azt szeretném kérdezni hogy miért van az hogy bevehetek bármilyen gyógyszert fejfájásra,hasfájásra,görcsökre,fájdalomcsillapítót stb.(panadol,algoflex,aspirin,nospa stb.) soha nem használ egyik sem még ha kettőt veszek be belőle akkor sem.Régóta székrekedésem volt,orvosnál is voltam vele aki hashajtót javasolt/írt föl be is szedtem rendesen és nem használt semmit.Amikor fáj valamim nem egyből gyógyszert veszek be csak akkor ha már tényleg nagyon fáj.Teljesen immunis vagyok a gyógyszerekre és még a kávéra is,abból is megihatok bármennyit akár csak feketén de ugyanúgy elalszok.Ugyanúgy vagyok az energia itallal is igaz azt is ritkán iszok elvileg "fel kéne pörgetnie" de semmi.(Nem szoktam kávézni csak néha-néha).Kezelési útmutató szerint szoktam őket bevenni ha kell, de semmit nem ér.Miért van ez?

2014. aug. 5. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Még nem hallotam ilyenről, talán ki kéne vizsgáltatnod magad teljesen hátha megtalálják az okot. menj el a háziorvosodhoz és kérj tőle tanácsot
2014. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. aug. 7. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!